Translation Management System – Users’ Experience

W imieniu XTRF™ Translation Management Systems zapraszamy biura tłumaczeń do udziału w projekcie badawczym pod nazwą: „Translation Management System – Users’ Experience”

Projekt ma na calu analizę przebiegu i efektów wdrożenia systemów do zarządzania biurami tłumaczeń. W ramach projektu zostanie opracowany raport, który przedstawi:
· oczekiwania biur tłumaczeń w stosunku do TMS,
· przebieg wdrażania i adaptacji systemu w biurze,
· zmiany w funkcjonowaniu biura po wdrożeniu systemu,
· efekty i korzyści z wdrożenia systemu,
· okres zwrotu z inwestycji.

Do projektu zaproszone są biura, które chciałyby zweryfikować narzędzie TMS w swojej firmie: Czy taki system znajduje zastosowanie? W jaki sposób zmienia pracę firmy? Kiedy warto decydować się na tego typu inwestycje?

W ramach projektu 100 wyselekcjonowanych biur tłumaczeń z całego świata otrzyma bezpłatne, półroczne licencje oraz proces szkolenia i pełne wsparcie techniczne. W tym czasie biura będą mogły swobodnie wdrożyć system i prowadzić w nim własne projekty tłumaczeniowe.

Dla biur tłumaczeń udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, po wygaśnięciu licencji czasowej firmy otrzymają wszelkie dane przechowywane w ciągu tego okresu w systemie. Jeśli biura będą zainteresowane dalszą współpracą przewidziano dla nich specjalne warunki pozostania w systemie.

Wśród biur uczestniczących w badaniach, zostanie także rozlosowana darmowa i bezterminowa licencja systemu XTRF™ na dowolną ilość stanowisk.

Rekrutacja do projektu trwa od 10 czerwca do 10 lipca 2009 r. Realizacja projektu od 1 lipca do 31 grudnia 2009 r. Więcej informacji o projekcie oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.xtrf.eu.