MAart

Agencja MAart partnerem branżowym Konferencji Translating Europe Workshop

Agencja MAart jest partnerem branżowym Konferencji Translating Europe Workshop - “Forum on New Translation Technologies: How to Link Productivity and Quality” Konferencja jest organizowana przez Instytut Lingwistyki Stosowanej oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce i odbędzie się w dniu 12 grudnia 2016 r. w siedzibie Przedstawicielstwa KE w Polsce przy ul. Jasnej 14/16A w Warszawie. Konferencja jest poświęcona nowym technologiom tłumaczeniowym.

Agencja MAart partnerem Konferencji Translating Europe Workshop - “Forum on Quality in Legal Translation”

Konferencja zorganizowana przez Instytut Lingwistyki Stosowanej oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce odbyła się w dniu 6 czerwca 2016 r. w siedzibie Przedstawicielstwa KE w Polsce przy ul. Jasnej 14/16A w Warszawie. Konferencja była poświęcona zagadnieniu jakości w przekładzie prawnym i prawniczym z perspektywy naukowej, rynkowej i dydaktycznej.
W gronie zaproszonych prelegentów wystąpiła Prezes Agencji MAart, pani Monika Popiołek, z wykładem pt. „ISO Standards Framework for QA in Legal Translation”.

Agencja MAart Sp. z o.o. jest pierwszą firmą na świecie certyfikowaną za zgodność z ISO 17100:2015

ISO 17100, pierwsza międzynarodowa norma dla usług tłumaczeniowych, została opublikowana w dn. 24.04.2015 i Agencja MAart Sp. z o.o. jest pierwszą firmą na świecie certyfikowaną przez Bureau Veritas za zgodność z normą 17100.

ISO 17100 określa wymagania odnośnie kluczowych zasobów i wszelkich innych aspektów zarządzania procesem tłumaczenia w celu zapewnienia jakościowej usługi, która spełnia wszelkie specyfikacje, przez dostawcę usługi tłumaczeniowej (TSP).

Recertyfikacja MAart za zgodność z normą tłumaczeniową PN-EN 15038

Agencja MAart osiągnęła maksymalny wynik podczas audytu recertyfikacyjnego przeprowadzonego niedawno przez niezależną jednostkę certyfikacyjną Bureau Veritas Certification Polska Sp. z o.o. Dzięki temu firma po raz kolejny potwierdziła zgodność wszystkich swoich procesów zarządzania jakością ze specjalistyczną normą europejską PN‑EN 15038:2006. Certyfikat obejmuje usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne oraz zarządzanie projektami tłumaczeniowymi.

Audyt w MAart wg normy ISO 9001

Agencja MAart po raz kolejny przeszła doroczny niezależny audyt za zgodność z normą jakości ISO 9001 w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych, lokalizacji, zarządzania projektami tłumaczeniowymi, językowej i technicznej obsługi konferencji oraz szkoleń. Audyt został przeprowadzony przez międzynarodową jednostkę certyfikacyjną DEKRA Certification Sp. z o.o. w dniu 18 lutego 2013 r.Agencja MAart posiada certyfikat ISO 9001 od 2004 roku i coroczne audyty potwierdzają skuteczne funkcjonowanie systemu i zaangażowanie firmy w świadczenie najwyższej jakości usług.

Agencja MAart poleca popularny blog branżowy!

Polecamy fajny i popularny blog branżowy. Można się wiele dowiedzieć, zainspirować i podyskutować z miłośnikami języków, branży tłumaczeniowej i lokalizacyjnej oraz norm. http://blog.maart.com/

Agencja MAart ma już 20 lat!

Miło nam poinformować, że w 2011 roku Agencja MAart obchodzi piękny jubileusz – od dnia jej powstania, 14 czerwca 1991 roku, minęło już dwadzieścia lat! W ciągu tych dwóch dekad Agencja MAart bardzo się rozwinęła, jednak dzięki niezmiennemu nastawieniu na najwyższą jakość świadczonych usług i nowoczesne technologie wypracowała sobie wyjątkową pozycję na rynku tłumaczeń specjalistycznych. Więcej informacji na temat Agencji MAart i jej sukcesów: www.maart.com

Recertyfikacja MAart wg normy ISO 9001

Agencja MAart po raz kolejny uzyskała w 2011 certyfikat jakości ISO 9001 w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych, lokalizacji, zarządzania projektami tłumaczeniowymi, językowej i technicznej obsługi konferencji oraz szkoleń. Certyfikat został przyznany w wyniku pomyślnego przejścia audytu zewnętrznego przeprowadzonego przez renomowaną niezależną jednostkę certyfikacyjną DEKRA Certification Sp. z o.o. Agencja MAart posiada certyfikat ISO 9001 od 2004 roku i doroczne audyty potwierdzają zaangażowanie firmy w świadczenie najwyższej jakości usług.

Agencja MAart Sp. z o.o.

Ulica: 
Kopernika 3 (kl. A, I p)
Postal code: 
00-367
City: 
Warszawa
Telefon: 
(22) 330 52 00; 480 88 00
Faks: 
(22) 330 52 07
E-mail: 
WWW: 
Kontakt: 
Monika Popiołek
Certyfikaty: 
ISO 9001, PN-EN 15038

UE, techniczno-przemysłowe, farmaceutyczno-medyczne, finansowe, DTP, tłumaczenia przysięgłe

Doroczny audyt MAart za zgodność z normą PN-EN 15038

Agencja MAart potwierdziła najwyższą jakość usług tłumaczeniowych, osiągając jak zwykle maksymalny wynik podczas audytu zewnętrznego który odbył się 1 lutego 2011 r. i został przeprowadzony przez renomowaną niezależną jednostkę certyfikacyjną Bureau Veritas Certification Polska Sp. z o.o. Dzięki temu firma po raz kolejny potwierdziła zgodność wszystkich swoich procesów zarządzania jakością z normą europejską PN‑EN 15038. Certyfikat obejmuje usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne oraz zarządzanie projektami tłumaczeniowymi.

Subskrybuje zawartość