Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze PSBT

Za nami miłe i owocne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, które odbyło się 07.10.2016 r. w Warszawie. Bardzo dziękujemy za obecność członków i udział w dyskusjach. Podczas Walnego przedstawiciele organów naszego Stowarzyszenia przedstawili sprawozdania ze swojej działalności. Odbyły się także głosowania nad składem osobowym władz Stowarzyszenia. Wszelkie szczegóły znajdziecie Państwo logując się na nasze stowarzyszeniowe forum na stronie psbt.pl.

Wspólnie intensywnie pracowaliśmy nad zaproponowanymi przez Zarząd zmianami aktualizującymi Statut naszego Stowarzyszenia oraz Kodeks Dobrych Praktyk. Wszystkie osoby, które chciałyby włączyć się w te prace, zachęcamy do zapoznania się z tematem na naszym forum. Miło było spotkać się znowu i porozmawiać o sprawach, które dotyczą nas wszystkich!