Przejdź do treści

Letterman

Data publikacji
03/12/2018
Ostatnia modyfikacja
04/12/2018
Profile picture for user superadmin

Z ogromnym żalem i bólem pożegnaliśmy naszą koleżankę Małgosię Walczak, tłumaczkę przysięgła języka angielskiego z Krakowa, współzałożycielkę i Prezes zarządu agencji tłumaczeń Letterman Sp. z o.o.

Wspominamy ją jako profesjonalistkę, świetnego tłumacza, uczynną koleżankę zawsze ciekawą świata i ludzi, ale także osobę działającą na rzecz miasta Krakowa, samorządu, stowarzyszenia PSBT i innych stowarzyszeń społeczno-kulturalnych.

Wspominamy jej energię i zapał, wielorakie zainteresowania, którymi pragnęła się z nami dzielić, zapamiętamy jej kolorowy świat Festiwalu Kultury Żydowskiej, tańca, śpiewu i muzyki.

Małgosiu, żegnamy Cię z wdzięcznością, że mogliśmy cię znać. Cieszymy się, że dane nam było cieszyć się Twoją obecnością przez wiele lat. Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci.

Koleżanki i koledzy z Polskiego Stowarzyszenia Biur Tłumaczeń

Data publikacji
01/08/2012
Ostatnia modyfikacja
16/02/2018
Profile picture for user superadmin

Zarząd PSBT w imieniu własnym oraz członków stowarzyszenia obecnych na spotkaniu kwartalnym w Krakowie (7 lipca 2012) pragnie podziękować Małgosi Walczak z Lettermana (Kraków) za doskonały talent organizatorski, który zaowocował bezbłędnym logistycznie spotkaniem. Dziękujemy również firmie Letterman za sponsoring wynajmu sali na spotkanie. Uczestnicy spotkania mieli okazję spróbować specjałów kuchni włoskiej a także uczestniczyć we wspaniałym koncercie na krakowskim Kazimierzu.

Subskrybuj Letterman